SPRAYLAB

Twój dostawca wysokiej jakości dysz.

SPRAYLAB

Dysze, Głowice myjące, Atomizery. Nasze technologie dostosowane do Państwa potrzeb.

SPRAYLAB

Inżynieria i rozwiązania indywidualne.

Kategorie

Dysze płaskostrumieniowe (12)

Dysze pełnostożkowe (22)

Dysze pustostożkowe (11)

Dysze punktowe (5)

Dysze powietrzne (4)

Dysze atomizujące

Głowice myjące (6)

Produkty specjalne

Dezynfekcja pomieszczeń

Akcesoria

O nas

Spraylab EE należy do Grupy Spraylab, która jest dystrybutorem wysokiej jakości produktów technicznych w większości krajów świata.  Spraylab EE ma wyłączne prawo do sprzedaży produktów PNR Italia w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Nasza oferta zawiera dysze płasko strumieniowe, dysze pełno stożkowe, dysze pustostożkowe, dysze punktowe, złącza przegubowe, filtry, dysze dwuczynnikowe tomizery, lance, głowice myjące do zbiorników oraz wiele innego. Ze szczególną ofertą można się zapoznać pobirając katalogi naszych produktów.

Partnerzy

PNR Italia to włoski producent małych dysz opryskowych i wielkogabarytowych systemów opryskowych z przemysłowymi dyszami opryskowymi. Oferuje szeroką gamę produktów, różnego rodzaju dysze, do każdego zastosowania i potrzeb klienta.

SATI S.r.l. jest włoską firmą założoną w 1980 roku. Firma się specjalizuje się w filtracji i uzdatnianiu wody municypalnej, ścieków oraz wody przemysłowej. Firma oferuje linijkę filtrów, w całości zaprojektowanych, wyprodukowanych i przetestowanych w swoim zakładzie we Włoszech.