O nas

Spraylab EE Sp. z o.o. jest członkiem międzynarodowej grupy firm Spraylab Group, będącej oficjalnym przedstawicielem i wyłącznym dystrybutorem:

  • PNR Italia
  • Kleenspraytech
  • SDM
  • Sati Filtri.

 

Spraylab EE reprezentuje pełną gamę urządzeń do rozpylania cieczy i gazów, oferując szeroką gamę dysz różnego typu i przeznaczenia do każdego zastosowania i branży: zaczynając od dysz do przemysłu spożywczego i po dysze do hutnictwa, energetykę, czy cementownie.

Działamy globalnie

Nasza rozległa sieć na całym świecie zatrudnia profesjonalistów w swoich dziedzinach – specjalistów z branży obróbki metali, przemysłu chemicznego i spożywczego, procesów obróbki powierzchni, a także innych gałęzi przemysłu. Ci wysoko wykwalifikowani specjaliści z przyjemnością pomogą naszym klientom rozwiązać problemy wymagające specjalnej wiedzy i doświadczenia.

Doświadczenie

Za naszymi plecami kryje się wielkie doświadczenie gromadzone od 1968 roku. Ponad pół wieku historii pozwala nam dostarczać nowoczesne i niezawodne produkty, które przeszły wszystkie niezbędne testy i są uznawane za najlepsze wśród wielu innych producentów. Wszystkie oferowane produkty wytwarzane są we Włoszech przy użyciu najnowocześniejszych technologii i systemów kontroli jakości, najnowocześniejszego sprzętu i surowców najwyższej jakości.

Indywidualne podejście

Spraylab EE nie tylko dostarcza sprzęt, ale również wykorzystuje swoje bogate doświadczenie, aby zagwarantować klientom wszelkie niezbędne wsparcie techniczne, w tym doradztwo w zakresie zastosowania produktów, testowanie ich działania, dostawę prototypów i testowanie. W razie potrzeby Spraylab EE Sp. o.o. na życzenie klienta wyprodukuję produkt „pod klucz” od etapu opracowania prototypu o wymaganych parametrach technicznych do wdrożenia i konfiguracji odpowiednich systemów.

Zawsze chętnie wykorzystujemy nasze doświadczenie do osiągania wspólnych celów z naszymi klientami. Takie podejście odzwierciedla nasze pragnienie, aby zawsze być odpowiedzialnym i niezawodnym partnerem, aby zagwarantować stabilne dostawy niezbędnych produktów i zapewnić maksymalne dodatkowe korzyści naszym klientom.