Dysza typu BE/BG

Zapytaj o produkt  Opis

  DYSZE SERII BE/BG

  Dysza BE/BG to wodna dysza pełnostożkowa, którą z powodzeniem można jednak wykorzystywać także do innych cieczy, w tym nawet zawierających cząstki stałe, gdyż wykazuje ona stosunkowo dobrą odporność na zatykanie. Dysza typu BE/BG doskonale radzi sobie też z dużym przepływem cieczy w jednostce czasu – jej wydajność mieści się w zakresie 4,8-10,4 litrów na minutę. Z kolei stożkowa konstrukcja z wmontowanym zawirowywaczem typu „X” gwarantuje równomierny rozkład natrysku. Krople wytwarzane przez dysze pełnostożkowe są bardzo drobne.

  Z oferowanymi dyszami pełnostożkowymi BE/BG możemy uzyskać kąt natrysku od 70 do 120 stopni przy ciśnieniu 3 barów. Korpusy zakończone są gwintem BE albo złączem integralnym BL.

  Zastosowanie dysz typu BE/BG

  • odsiarczanie spalin
  • chłodzenie produktów, zbiorników, stali
  • mycie części, produktów spożywczych i powierzchni przygotowywanej np. do lakierowania

  DYSZE SERII BE/BG

  Dysze serii BE/BG składają się z dwóch części i wytwarzają okrągły, stożkowy strumień z kątem od 70° do 120° i przepływem cieczy przy ciśnieniu 3 barów w zakresie od 4,8 do 1040 litrów na minutę. Zamontowany wewnątrz zawirowywacz typu „X” zapewnia równomierny rozkład strumienia. W zamieszczonej na tej stronie tabeli wskazano dysze serii BE/BG ze standardowym kątem natrysku, do rozmiaru 3″. Dysze z większym kątem natrysku tej serii do rozmiaru 3” i o większych wymiarach, zarówno gwintowane jak również kołnierzowe (modele BL) przedstawiono na kolejnej stronie.

  Zastosowanie

  Mycie: Mycie prod. Spożywczych, Mycie części, Obróbka wstępna przed lakierowaniem.

  Chłodzenie: Chłodzenie stali, Chłodzenie produktów, Chłodzenie zbiorników.

  Inne zastosowania: Odsiarczanie spalin.

  Rysunek gabarytowy

  BE:

  BG:

  Jak dobrać dyszę

  Karta katalogowa